מי הוא זנו?

אני עומד לספר לך סיפור. את\ה יושב\ת בנוח? טוב, אז נתחיל.

Xenu the alien ruler

היו היה לפני שנים רבות (לפני 75 מיליון שנים, ליתר דיוק), שליט גלקטי חייזר בשם זנו [או קסנו]. זנו היה אחראי על כל כוכבי הלכת בחלק זה של הגלקסיה כולל כדור הארץ שלנו, אשר באותם ימים היה קרוי טיגיאק.

לזנו היתה בעיה. כל 76 כוכבי הלכת עליהם שלט היו מאוכלסים יתר על המידה. על כל כוכב לכת היו בממוצע 178 מיליארד איש. הוא רצה להיפטר מכל אוכלוסיית היתר, ולכן היתה לו תוכנית.

זנו נטל שליטה מוחלטת, ובעזרת בוגדים, הביס את כל האנשים הטובים והקצינים הנאמנים. ואז בעזרת פסיכיאטרים הוא קרא למיליארדי אנשים לבוא לבדיקות מס הכנסה, שם הם קיבלו במקום זה זריקות של אלכוהול וגליקול מעורבים על מנת לשתק אותם. אז הם הוכנסו לתוך מטוסי חלל שנראו בדיוק כמו מטוסי DC8 (רק שהיו להם מנועים רקטיים במקום מדחפים).

מטוסי חלל DC8 אלה טסו אז לכדור הארץ, שם נערמו האנשים המשותקים מסביב לבסיסי הרי געש במאות מיליארדיהם. לאחר שהם סיימו להערים אותם מסביב, הונחו פצצות מימן בתוך הרי הגעש. זנו פוצץ אז את כל פצצות המימן באותו הזמן וכולם נהרגו.

אך כאן לא מסתיים הסיפור. משום שלכל אחד יש נשמה (הנקראת "תטאן" בסיפור זה), עליך להערים על הנשמות על מנת שלא יחזרו שוב. לכן בעת שמאות מיליארדי הנשמות הועפו מסביב על ידי הרוחות הגרעיניות, היו לו מלכודות אלקטרוניות מיוחדות שתפסו את כל הנשמות בקרניים אלקטרוניות (הקרניים האלקטרוניות היו דביקות כמו נייר לתפיסת זבובים).

לאחר שהוא תפס את כל הנשמות האלה הוא ארז אותן בקופסאות ולקח אותן למספר בתי קולנוע ענקיים. כאן הוא הכריח את כל הנשמות לצפות בסרטי תלת מימד מיוחדים שאמרו להם כיצד החיים צריכים להיות ודברים מבלבלים רבים. בסרט זה הראו להם תמונות מזוייפות ואמרו להם שאלה אלוהים, השטן וישו. בסיפור, תהליך זה נקרא "השתלה".

כאשר הסרטים נגמרו והנשמות עזבו את בתי הקולנוע, נשמות אלה החלו להיצמד זו לזו משום שכולן ראו את אותו סרט וכולן חשבו שהן אותו עם. הן התקבצו בקבוצות של מספר אלפים. כעת, משום שנשארו רק מספר גופות חיים, הם נותרו כאשכולות ושכנו בגופות אלה.

באשר לזנו, הקצינים הנאמנים לבסוף מרדו נגדו ונעלו אותו בהר על אחד מכוכבי הלכת. הוא נשמר בתוך שדה כוח אשר מקבל אנרגיה מסוללה נצחית וזנו עדיין חי כיום.

זהו סוף הסיפור. ולכן היום כולם מלאים באשכולות נשמות אלה הנקראים "תטאני גוף". ואם ברצוננו להיות נשמה חופשית עלינו להסיר את כל "תטאני הגוף" האלה ולשלם הרבה כסף על מנת לעשות זאת. הסיבה היחידה שאנשים מאמינים באלוהים או בישו היא שאלה היו בסרט שתטאני הגוף שלהם ראו לפני 75 מיליון שנים.

ובכן, מה חשבת על הסיפור?

מה? חשבת שזה סיפור טיפשי?

טוב, כך גם אנחנו חושבים. אבל, סיפור זה הוא האמונה המרכזית בדת הנקראת "סיינטולוגיה*. אם אנשים ידעו על סיפור זה, מרבית האנשים כלל לא היו נכנסים לדת זו. סיפור זה מסופר למי שמגיע לאחת מהרמות הסודיות של הדת הנקראת "אות 3" (OT III). לאחר מכן אתה אמור לתקשר באופן טלפתי עם תטאני גוף אלה על מנת שהם ייעלמו. עליך לשלם הרבה כסף על מנת להגיע לרמה זו (או שתצטרך לעבוד קשה מאד עבור הארגון עבור שכר נמוך ביותר במשך הרבה שנים).

OT3 in Hubbard's handwriting
חלק מהעמוד הראשון של מסמך OTIII בכתב ידו של ל. רון האבארד.

אנו מספרים לך סיפור זה כאזהרה. אם תהיה\ח מעורב\ת בסיינטולוגיה, אנו מקווים שתעשה\י זאת בעיניים פקוחות ומודע\ת לחלוטין לסוג החומר שהיא מכילה.

מרבית הסיינטולוגים אשר עובדים במרכזי הדיאנטיקה* שלהם וה"כנסיות" כביכול של הסיינטולוגיה אינם מכירים סיפור זה והם אינם מורשים לשמוע אותו עד שהם מגיעים לרמות ה"עליונות" הסודיות של הסיינטולוגיה. לפעמים לוקח להם שנים רבות עד שהם מגיעים לרמה זו, אם בכלל. אלו שכן יודעים זאת מחוייבים לשמור זאת בסוד ולא לספר זאת לאנשים המצטרפים לסיינטולוגיה.

כעת קראת זאת ואת\ה יודע\ת את סודם הגדול. אבל אל תתן\י לנו לשכנע אותך לא להצטרף.

 

* דיאנטיקה וסיינטולוגיה הנם סימנים רשומים של מרכז הטכנולוגיה הדתית. מסמך זה אינו קשור עם אותו ארגון באף צורה או אופן.Brought to you by:
Operation Clambake